Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem múlik el a menstruác...

Miért nem múlik el a menstruációm? Mi bajom lehet?

Figyelt kérdés
38 éves vagyok,és már kb 10 napja menstruálok,jön is bőven elég.. egyszer már volt ilyen velem,elmentem nőgyógyászhoz,de ő nem tudott vele semmit csinálni,beutalt a kórházba. Csináltak méhbiopsziát(az eredmény jó lett) és megállították a vérzést. Most viszont megint ugyan az van.. hormoni alapon vajon? Ma fogok orvoshoz menni. Kezeltek emiatt vérszegénységgel is,sok vasat kellett szednem,és azt hittem már minden rendben lesz.Édesanyámnak is ugyanez a problémája volt,neki ki is kellett venni a méhét. Valaki volt hasonló helyzetben?

2018. aug. 16. 09:09
 1/2 anonim ***** válasza:
84%
Nem lehet, hogy nálad hamarabb indul el a menopausa? Mert abban az időszakban szinte bármi belefér, több hónapig kimarad, utána 2 hétig vérzel, 28 helyett 23-24 napra jön meg stb...
2018. aug. 16. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy vastag volt a nyálkahártya. Engem 14 évesen akartak megkaparni,13 napig véreztem durván. De elmúlt. Azért egy uh nem ártana neked.
2018. aug. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!