Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ki lehet bírni tampon és...

Ki lehet bírni tampon és betét nélkül valahogyan?

Figyelt kérdés
Most jött meg, de nem tudok venni.
2018. aug. 16. 10:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom, ez így kényelmetlen lesz. Maximum sok wc-papír. De nem tudsz kérni esetleg? Vagy gyorsan elrohanni a legközelebbi boltba. Nem tudom, te mennyit vérzel, nekem a max tampont kell fél-egy óránként cserélnem, szóval esélytelen lenne, hogy kibírjam nélküle.
2018. aug. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha van otthon vatta, nyert ügyed van! Régen ezt használták, jobb, mint a sokszorosan összehajtott WC-papír.
2018. aug. 16. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Miért nem tudsz venni? Kérj valakitől.
2018. aug. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha nem nagyon erős a vérzés, az összehajtott wc-papírral át lehet vészelni. Én néha direkt azt teszek be és nem betétet (gyengébb napokon), mert jobban lélegzik. Utálom a betéteknek azt a műanyagos-gumis tapintású felületét. És mivel az aljuk is fólia, befüllednek. A papírt viszont minden wc-használatkor cseréli az ember. Bizonyos szempontból még higiénikusabb is. Persze csak ha nem nagyon durva a vérzés.
2018. aug. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
56%
Persze, ülj be a kádba, azt összevérezheted ;)
2018. aug. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!