Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Pihe szőr van a melleim közt....

Pihe szőr van a melleim közt. Mit kezdjek vele?

Figyelt kérdés
Nagyon zavar és nem tudom, hogy a borotváláson kívül mit tudnék kezdeni vele. 16/l
2018. aug. 16. 13:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Semmit ne csinálj vele, ha hagyod, akkor egy idő után ritkul. Gondolom a "pihe szőr" nem hatalmas fekete szőrszálakat jelent, rajtad kívül más észre se veszi. Én 24 éves nő vagyok, nekem is tök pihés a mellem, meg egy csomó más részem is, de sosem zavart engem sem, és semelyik partneremet sem. Ha te nagyon nem bírod elviselni, akkor is inkább gyantázd le, mint borotváld.

Ha viszont nagyon zavaró, nagyon látható, vagy több helyen is a kelleténél szőrösebb vagy, akkor érdemes hormonvizsgálatra menni.

2018. aug. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
29%
Nehogy leborotváld, meg megerősödik és egy idő után fekete lesz. Másoknak is pihés a testük, ha esetleg elkezd erősödni, sötétedni, akkor se borotváld, hanem menj bőrgyógyász kozmetikushoz.
2018. aug. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A borotválás nem erősíti meg a szőrt.


Ne csinálj vele semmit egyébként, felesleges. De ha zavar, gyantáztasd le.

2018. aug. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem elfér?
2018. aug. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek vannak ott piheszőrei. Ne csinálj magadnak problémát ott, ahol nincsen.
2018. aug. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Oké, köszönöm!
2018. aug. 16. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!