Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Olcsóbb hüvelyi probiotikum?

Olcsóbb hüvelyi probiotikum?

Figyelt kérdés
LactoFeel gélt használok egy ideje. Bevált termék nálam már régóta, viszont elég borsos az ára, és érdekelne, hogy hasonló készítmény létezik-e olcsóbb változatban.
2018. aug. 16. 16:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mindegyik elég drága. Én hüvelykapszulát használtam hüvelyflóra helyreállításra, viszont az is 2.000 párszáz forint körül van.

Viszont ha elfogadsz egy jó tanácsot, nem kell állandó jelleggel ilyet használni. Ha antibiotikum kúrán vagy túl, vagy valamilyen fertőzésen, utána helyreállítod, de egyébként nem szükséges ilyet használni. Az sem jó, ha túlzásba viszed.

2018. aug. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Pl. a Gynophilus,az olcsóbb.
2018. aug. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az elsőnek igaza van. Azt írod, már régóta bevált, tehát régen használod... Miért? Ha hozzászokik a hüvelyflórád, hogy magától nem kell egyensúlyra törekednie, akkor az nem lesz jó... Hagyd egy kicsit, hogy magától beálljon.
2018. aug. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Gynophilusnál jobb nincsen. Egy kúra, és megoldja a bajt, nem kell állandóan használni.
2018. aug. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Egyszer használtam antibiotikum szedése után kb 5 napig, és talán kétszer menstruáció után 1-2 napig mikor úgy éreztem, hogy kell. Az antibiotikum kúra kb másfél éve lehetett, folyamatosan soha nem használtam.
2018. aug. 16. 17:12
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem a Lactofeel a legdrágább mind közül, bár tény, hogy nagyon jó. Az ajánlott Gynophilus is jó, meg a Gynoflor is. Mondjuk a Gynophilusszal nekem az a bajom, hogy kapszula és nagyon nehezen oldódik fel.

Én használtam szájon át szedhetőt is Pro Femina+ a neve.

2018. aug. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!