Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egyre kevesebb menstruáció?...

Egyre kevesebb menstruáció? Mitől?

Figyelt kérdés
Múlt hónapban tökéletesen megjott ahogy szokott, most 2 nappal hamarabb jott, viszont alig van valami. Most vagyok a 4.napnál és már kezd elmúlni , és 5 db tampont használtam el a 4 most, máskor pedig ilyenkor már a fél dobozzal felhasználok a 4.naphoz közel.. Csak a töredéke van, emellett az első napban görcsöltem mint az állat, pedig nem nagyon szoktam. Terhes nem lehetek, már 4 terhességi tesztet is csináltam és mind negatív lett. 18/L vagyok.
2018. aug. 16. 18:56
 1/2 evikiiipx válasza:
Nálam is ez van,a menstruáció előtt görcsöl a hasam pedig nekem soha nem szokott és előbb is jön meg és sokalta kevesebb.Ha van pasid és voltatok már együtt akkor ajánlom hogy menj el egy magán hasi ultrahangra vagy legalább is forfulj orvoshoz.Először a kórházba menntem de el telt 1 hónap és mindig nem tudom hogy babát várok vagy nem,én is most fogok menni UH-ra.19/L
2018. aug. 17. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 evikiiipx válasza:
Elfelejtetem oda írni hogy én is csináltam tesztett és nekem is negatív lett viszont valamitől növekszik a hasam és tüneteim is vannak már
2018. aug. 17. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!