Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hólyagok a hüvely körül. Mi...

Hólyagok a hüvely körül. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Nőgyógyász tervben van, hétfőre van időpont, addig is... hátha van valakinek ebben tapasztalata. Az lenne a probléma, hogy pár napja (5 napja talán) voltam együtt utoljára a barátommal, aztán hétfőtől egy táborban vagyok, vasárnapig. A vasárnapi együttlétünknél, az az 5 napja megsérültem, kirepedt a hüvelynyílás alatti kis bőr, mert nem voltam elég nedves. Ilyenkor 2-3 nap alatt begyógyul, azonban ez már az 5. nap, ugyanannyira fáj. Zuhanyzásközben, amikor oda nyúltam, éreztem, hogy valami nem okés. Mintha apró dudorokat éreznék a hüvelynyílás körül... mikor végeztem, megnéztem tükörben és elégge megijedtem... fehéres színű kis “hólyagok” jelentek meg, és egyből nemi herpeszre gyanakodtam, de ahogy utánanéztem, a nemi herpesznél a hólyagok sokkal többen vannak és közel egymáshoz. Nekem inkább kevés van, messzebb egymástól, illetve az érintésre fájó hólyagokon kívül semmi mást nem tapasztaltam, pl fejfájás, alhasi fájdalmak, folyás, vagy szagok. Bőrproblémára tippelnék, és nagyon parázok... bárkinek hasonló esete volt/van? Mi lehet ez? (Fogamzásgátlóval védekezem)

2018. aug. 16. 20:05
 1/1 anonim válasza:
Nekem is ez van jelenleg és nem tudom mitől van. Ha megtudsz valamit tudasd!
2019. aug. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!