Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha megvan a mensim most 4. ik...

Ha megvan a mensim most 4. ik nap. Ha iszok most citromlevet elmulik holnapra? Tegnap ittam 3 3cl hubertuszt. Miben befolyasolja ez a mensim?

Figyelt kérdés
2018. aug. 17. 11:14
 1/8 anonim ***** válasza:
OLvasgass kicsit a menzeszről :D ,akkor talán nem kérdezel hülyeségeket.
2018. aug. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Holnapra jo lenne valahogy elmulna mert fontos esemenyre megyek. Kedden delutan gorcsoltem aztan jott ilyen rozsaszines. 5-6nap a mensim. Holnapra naguon szeretnem elmulasztani. Mit tegyek. Most per pillanat nagyon sok jon.
2018. aug. 17. 11:34
 3/8 anonim ***** válasza:
Írhatsz citromlevet, nem lesz bajod, de nem is befolyásolja.
2018. aug. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
*Ihatsz
2018. aug. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nekem holnapra mar elkellenne mulnia
2018. aug. 17. 11:52
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Talán a Szójalecithin vagy csak simán Lecithin (tbl. vagy caps) segít. Nekem bevált. Nemcsak patikában, de pl. DM-ben is kapható. Ha DM-ben keresed: nézz körbe alaposan, mert az olcsóbb változatát alsó polcra teszik. :)

2018. aug. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mar nincs idom bemenni. Holnapra meg nem fog elmulni. Kedden delutan mar ilyen rozsaszines jott. Akkor ha onnatol szamolom ez mar a negyedik nap. Nem?
2018. aug. 17. 12:56
 8/8 A kérdező kommentje:
Estere meg mar piros volt
2018. aug. 17. 12:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!