Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Felfázás után mikor mehetek...

Felfázás után mikor mehetek strandra?

Figyelt kérdés

Amikor elmúltak a tünetek? Vagy várjak még?

Nem szeretnék visszafertőződni, de ez az egy lehetőségem vam egész nyáron strandolni :/


2018. aug. 17. 12:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha meggyógyultál, és tünetmentes vagy, akkor azonnal. :)

Egyél sok gyümölcsöt, és igyál sok folyadékot, akkor talán nem fertőződsz vissza.

Azért írom, hogy talán, mert megfázást többféle baktérium, néha vírus is okoz, és most csak az ellen van immun védelmed, amin éppen átestél.

2018. aug. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ja: és ha felfáztál, akkor ha szedsz tőzegáfonyát (Tbl, vagy Caps) az segít a gyógyulásban, megelőzésben. :)

Kellemes strandolást, élvezd a nyarat! :)

2018. aug. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kaptál antibiotikumot? Hova mennél fürdeni, természetes vízbe, vagy medencébe?

Csak azért kérdezem, mert nekem a felfázásra adott antibiotikum felírása mellé elfelejtette mondani a kedves orvos, hogy érdemes hüvelyflóra helyreállítót használni utána, és pont így strandolással összeszedtem egy remek kis fertőzést, mert le volt gyengülve a hüvelyflórám.

Ha nem volt antibiotikum és a tüneteid elmúltak, szerintem mehetsz, de akkor is inkább természetes vízbe.

2018. aug. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Antibiotikumot kaptam, iszik mellé Normaflore-t. Medencébe mennék.
2018. aug. 17. 12:34
 5/5 anonim ***** válasza:
Hüvelyi probiotikum kéne igazából a normaflore csak a gyomrodban, bélrendszerben hat. Nem tudom mikor mennél, én azért elkezdenék egy kúrát. 6-7 naposak szoktak lenni. Ha közbe is jön a strand, szerintem csináld végig, esténként kell egy tablettát a hüvelybe helyezni, kisebb eséllyel szedsz össze bármit. Persze semmi nem törvényszerű, de nagyobb rá az esély antibiotikum után.
2018. aug. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!