Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Strandolás tamponnal?

Strandolás tamponnal?

Figyelt kérdés
Ugye természetes, hogy tamponnal lehet strandolni, mégha rövid ideig is. Mikor próbáltam, a tampon teljesen megszívta magát a vízzel. Másnak hogy jön ez össze ilyen gond nélkül?

2018. aug. 17. 17:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem sehogy nem jött össze gond nélkül. Vízben fél óra alatt átázott egy gyengében napon...
2018. aug. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Fürdés után cserélni kell. Nagyon erős napon nem mennék vízbe, de egy gyengébben nem gond.
2018. aug. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Ha fürdés előtt kevéssel helyezed fel és fürdés után azonnal cserélsz semmi problémád nem lesz, legalábbis nekem komolyabb vérzés esetén is bevált ez a módszer. Ha így sem jó utananézhetsz a menstrual cupnak, azzal még egyszerűbb a fürdőzés és szemetet sem termelsz.
2018. aug. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Gyenge nap volt, épp csak cseppekben mérhető, és közvetlen előtte raktam fel. Viszont most nem is az átázáson van a hangsúly részemről.

Legnagyobb problémám inkább az ,hogy egész fertőzésveszélyesnek tartom, hogy a strand vízével teliszívja magát.

Más ezen nem parázik, vagy nem mindenkinél szívja meg magát a strand vízével?

2018. aug. 17. 19:37
 5/9 anonim válasza:
Sajnos nekem is meg szokta szívni magát vízzel. Olvastam, hogy létezik kifejezetten úszásra kifejlesztett tampon. Ezt akkor is lehet használni, ha éppen nem menstruálsz. Egy speciális anyaggal van bevonva, ami miatt nem szívja magába a vizet. Hétvégén fogom kipróbálni, remélem beválik:) Sajna egyébként elég drága dolog :/
2018. aug. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
2018. aug. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm nektek! Lehet, hogy drága, de ha be van fizetve a nyaralás, akkor megéri, hogy ne rontsa el, hogy nem tudok fürödni.

Csak...nem akarok akadékoskodni, de ha a vazelin réteg miatt nem szívja fel a vizet, akkor a vért hogy tudja felszívni?

2018. aug. 17. 20:30
 8/9 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! A vér a tampon felső részébe távozik. Namármost a vazelin a tampon alsó részén van, de ezt a dobozon levő képen meglátod.
2018. aug. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ok, köszi szépen :)
2018. aug. 18. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!