Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normalis hogy ennyire verzek?...

Normalis hogy ennyire verzek? Tobbi lent a leirasba.

Figyelt kérdés
5hete volt csaszarmetszesem, az elejen egeszen turheto volt a verzesem max napi egy betet megtelt de azzal is sokat mondok. Aztan 5napja meg el is mult a verzesem masfel napra es a parommal kozbe egyutt voltunk,mert mar nagyon kivoltam. Aztan masnap reggelre ujra elkezdten verezni de nagyon most napi 3,4betet fullosan megtelik es a tejem is elkezdett csokkenni. Nem tudom hogy normalis ez e mert a neten olvastam mindenfelet.Olyat is olvastam hogy talan a havi verzesem jott volna meg de nem tudom. Ha esetleg van e valakinek ebbe tapasztalta es megosztana velem megkoszonnem.

2018. aug. 18. 18:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Császármetszés után mennyi idő telt el, hogy együtt voltál a pároddal?
2018. aug. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Elvileg legalább hat hetet

kell várni a nemi élettel

2018. aug. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
4het par napot vartam es addigra mar semmi verzesem nem volt. Csak azutan jott vissza hogy egyuttvoltunk. A tejem is elkezdett kevesebb lenni mert annyi vert veszitek.
2018. aug. 18. 20:08
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A 4 hét pár nap, az nem 6 hét. Nem véletlenül kell várni az együttléttel.
2018. aug. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ügyes kislány, menjél vissza a nődokihoz.


Nem véletlen hat hét az a ht hét.

2018. aug. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nem kell ennyire leszidni a holgyet. Nalam is hasonlo volt a helyzet kislanyom szuletese utan.:) Egyszeruen csak megjott. Par nap alatt elmult az egesz,szerintem nalad is ez lehet de azert menj el orvoshoz. :)
2018. aug. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!