Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen esetek fordultak elő...

Milyen esetek fordultak elő amikor nem a mensi miatt használtatok egészségügyi betétet?

Figyelt kérdés
2018. aug. 19. 18:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Amikor fertőzés miatt kúpot használok, és éjszaka kifolyik.

Amikor tudom, hogy már mindjárt megjön a vérzés.

Amikor szex után várom, hogy kifolyjon a sperma.

Több példa nem jut eszembe.

2018. aug. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hüvelykúp után, de csak tisztasági betétet.
2018. aug. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Repülővel utaztam valahová és fent állt a veszélye, hogy esetleg út közben jön meg. Nem voltam benne teljesen biztos, de inkább beraktam egyet előtte a reptéren hogy ne a repülőn kelljen vacakolnom vele, ha úgy esik.
2018. aug. 21. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Par napos utazaskor veletlenul otthon maradtak a tiszta bugyijaim. Amig nem tudtam mosni, addig tisztasagi betetet hasznaltam, es masnap ugyanazt a bugyit hasznaltam uj tisztasagi betettel.
2018. aug. 23. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hüvelykúp használata miatt, h ne csak úgy follyon ki belőlem a világba


Amikor aktuális lenne, h megjön, és el kell mennem otthonról


Egyszer mikor elfogyott a tisztaságim, és sok folyásom volt, egészségügyi betétet raktam magam alá.


Amikor egy volt pasimmal félre vonultunk egy gyors menetre (pl valami rendezvényen, vagy buliban, de egyszer pl színházban is), és sietni kellett vissza, akkor használtam eübetétet, abba szép nyugodtan belfolyt az anyag, nem lett olyan a ruhám és/vagy a combom, az meg külön jó volt benne, h a sperma szagát is semlegesítette vagy nem tudom, de semmi nem érződött belőle.


Jah, meg akkor teszek még be, amikor alkoholizálunk, mert ha iszok valamennyi alkoholt, akkor hirtelen mozdulatnál, hapcizásnál, nevetésnél ilyesmi kicseppen néhány csepp pisi. Eleinte nem foglalkoztam vele, mert tényleg csak pár csepp, amit egy tisztasági betét is elbír. Viszont ha esetleg elhúzódott az este, akkor megesett, h a bugyim is myirkos lett már, az meg elég kellemetlen érzés, az meg roppant ciki, ha valaki más megérezné a szagát. Ezért az utóbbi időben piázgatás előtt berakok egy betétet, abba nyugodtan mehetnek ami ki akar jönni, mert sokkal egyszerűbb a betétet kicserélni, mint a bugyit.


Illetve egyszer egy volt pasimmal mentünk valahova kocsival, és hirtelen eleredt az orra vére, de nagyon. Nem volt nálunk zsepi, én meg hirtelen csak egy betétet találtam a táskámban így azt tartotta az orra elé.


Hirtelen ezek jutottak eszembe, de nem kizárt, h a 18 év betét használat alatt volt más is, de biztos nem volt ilyen emlékezetes... :D

2018. aug. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!