Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Rendszertelen a menstruációm (? )

Rendszertelen a menstruációm (? )

Figyelt kérdés

Két éve jött meg először a vérz3sem, pontosabban augusztus elsején. Azóta sem állt be a ciklusom, össze-vissza jön meg, követni egyáltalán nem tudom. Volt, amikor rögtön rá egy hónapra jött meg, máskor kihagyott négy hónapot. Mostanában két h9napot szokott kihagyni. Szinte mindegyik vérz3sem nagyon erős volt és egy hétig tartott, egyszer volt olyan, hogy majdnem két hétig véreztem. Legutóbb július elején jött meg, azelőtt június közepén egy hétig pecsételő vérzésem volt. Pár napja is észrevettem ugyanezt, de csak két napig tartott. Igaz, valahol azt írják, hogy a ciklusok beállása három éig is eltarthat, de én fél év múlva betöltöm a 18-at, így gyanakodom, hogy valamilyen probléma lehet az oka. Amint 18 leszek, elmegyek nőgyógyászhoz.

Ez mitől lehet? Volt valaki még hasonló helyzetben?

(nemi életet élek fél éve, a menstruációm során mindig erős alhasi görcseim vannak)



2018. aug. 20. 23:07
 1/3 anonim ***** válasza:
ha mar reg elsz nemi eletet, akkor mire varsz? ahhoz azt hiszed, hogy nem vagy meg eleg felnott, csak a szexhez?
2018. aug. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%

Ne várj ezzel 18 éves korodig.


Én 16 vagyok, 17 leszek és még mindig nem állt be nekem sem, és nem tudni miért. Én is élek nemi életet.

Az orvos adott gyógyszereket, nem nagyon használtak, voltam vérvételen, de nem derült ki semmi.

Menj el az a biztos.

2018. aug. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hormonprobléma lehet. Menj endokrinológushoz.
2018. aug. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!