Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha a barátnőmnek PCOS-e van,2...

Ha a barátnőmnek PCOS-e van,2 hónapja nem is menstruál, akkor szeretkezhetünk megszakításos módszerrel?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem éppen ez a legfontosabb most, meg hogy a megszakításos módszer nem a legjobb, de most egy ideig mehet így? Nem lehet belőle baba?
2018. aug. 21. 00:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akartok gyereket, nem mehet. PSCOS-sel is lehet peteérés bármikor, ezt nem tudjátok kiszámolni. Védekezzetek rendesen.
2018. aug. 21. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Pcos-em van. Évente van maximum egyszer menstruálok. Első gyerekünk az első nem védekezős aktusból fogant. Igazi csodagyerek. Kistesokhoz már orvosi segítség kellett, mert 2ev alatt sem jött össze a teherbeesés. De a születésük óta újra védekezünk, nem kísértjük a sorsot. Ha nem akartok gyereket, akkor védekezzetek normálisan.
2018. aug. 21. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
NEM. Hány olyat láttam már, akinek hébe-hóba volt vérzése, aztán jött abortuszra.
2018. aug. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Védekezzetek! Én is Pcos-s vagyok, 3 havonta menstruáltam és így nekem 3 havonta peteérésem is volt. Én figyeltem mikor van peteérésem, mert mi akartunk babát és egyből sikerült is.
2018. szept. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!