Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nemi herpesz, mivel számoljak?

Nemi herpesz, mivel számoljak?

Figyelt kérdés
Ma megyek orvoshoz, és szerintem ott ki fog derülni hogy nemi herpeszem van. Nagyon el vagyok keseredve, hogy fogok így párt találni? Egy elkeseredett fiatal lány

2018. aug. 21. 06:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Orvos.


Ő ad gyógyszert és kenőcsöt.


A páromnak is van (férfi), mondjuk 1-2 évente jön ki neki, mikor tök stresszes időszaka van.

Nem cucc, olyankor szedi a gyógyszert és kenegeti a péniszét - meg kb. 7-10 napig nem szeretkezünk.


Ettől ne parázz, szemölcsöt, herpeszt, gombát, bármit akárhol, akárkitől elkaphatsz, nem kell ehhez fűvel-fával összefeküdni.

2018. aug. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én OTTHON kaptam el egy olyan húgyuti fertőzést a saját, családi klotyón, hogy egy hétig vért pisiltem meg azt hittem, összecsinálom magam, úgy fájt a hasam a hólyagom, a húgycsövem, minden.


Pedig azt hinné az ember, otthon ilyenektől védve van - hát nem, valakinek luxus volt szarás után normálisan! letakarítani a wc-t, ülőkét.

2018. aug. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!