Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelygombám van, de a párom...

Hüvelygombám van, de a párom nem kapott gyógyszert?

Figyelt kérdés
Jó hírű maszek dokinál voltam, előttem néztük meg a kenetet mikroszkóppal, egyértelműen candida. Kaptam kupot, krémet, tablettát. A párom nem kapott semmit. Korábbi huvelygombas kalandbol maradt pimafucort krémem, azt használhatja ?
2018. aug. 23. 22:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Használhatná, de jobb lenne, ha ő is felíratna bőrgyógyásszal (bőr-, és nemi beteg gondozó), vagy urológussal valamit. Mindenképp kell valami kezelés, mert visszafertőzhet, bár jól lehet, hogy esetleg neki semmi tünete nincs.

Pimafucort gombára van, ez igaz, de nem biztos, hogy arra a gombára is jó, ami neked van most.

Nem is értem, hogy egy maszek doki erre nem gondol, hogy mindig a párt kell kezelni!

2018. aug. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
81%
Lehet, hogy így is helyrejössz ha csak te kezeled magad, csak éppen nem biztos, így én is a közös gyógyszeres megoldás mellett vagyok, ha újra visszajön, akkor kérj gyógyszert mindkettőtöknek.
2018. aug. 23. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
48%
Igazából amennyiben nem visszatérő fertőzésről van szó, a partner kezelése nem szükséges. De a Pimafucortot használhatja, ha parázol...
2018. aug. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!