Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Véletlenül Super tampont...

Véletlenül Super tampont vettem a normál helyett, szerintetek el tudom használni? Ráadásul 48 darabos.

Figyelt kérdés

Tuti, hogy a normált vettem, erre most nézem és szupert hoztam, fogalmam sincs, hogy hogyan lehet.


Csak el tudom használni. Nem annyira erő s a vérzésem, a normál bőven elég szokott lenni...


2018. aug. 24. 14:14
 1/5 anonim ***** válasza:
85%

El tudod használni:) bár nekem elég erős a vérzésem szóval én azt szoktam, sőt, rosszabb napokon super plust:D

Amúgy nem sokkal nagyobb a super, szóval semmi bajod nem lesz tőle

Max így, hogy nagyobb a tampon több vért szív fel szóval így lehet picivel előbb vége is lesz, ami végülis jó:)

2018. aug. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor nem sokkal nagyobb, ugye???
2018. aug. 24. 14:29
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem.De ha eddig a normált használtad,most meg ott van a kezedben a super,akkor azért meg tudod ítélni,hogy mennyivel nagyobb.
2018. aug. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

1.vagyok, nem sokkal

Elsőre lehet fájni fog picit ha ugye felrakod, de utána már menni fog:)

2018. aug. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha még nem bontottad ki bizony kicserelik neked a boltban ha blokkal együtt bontatlanul vissza viszed, ebben biztos lehetsz. Kérdésre a válasz, te tudod mennyire vagy képes tágulni odalent és ha erős a vérzésed is talán igen de ha nem erős annyira akkor ne. Én biztosan nem tudnám sajnos ,mert a normált is fáj kihúzni.
2018. aug. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!