Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért ilyen? Mit csináljak?...

Miért ilyen? Mit csináljak? Ez normális?

Figyelt kérdés

Előző hónapban elkezdtem szedni fogamzasgatlot,elmondta az orvos,hogy mit hogyan kell.Az első menstruacios napomon bevettem a tablettát.Majd 4 napig tartott a menstruaciom.Elotte 6-7napig volt meg. Most vagyok a második hónapban és megjött,első két nap csak barnás volt aztán 3.nap pedig jott rendesen.Most van az 5.nap és nagyon gorcsolok és sok a verzesem.Nem olyan mint az előző hónapban.Ez normális?

Lehet kevesebb a verzesi idom?



2018. aug. 26. 10:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A fogamzásgátlótól van nyilván, szerintem nincsen semmi gáz, mindenkinél máshogyan jönnek ki az ilyen jellegű tünetek. Elvileg idővel stabilizálódni fognak a ciklusaid, meg a vérzésed.
2018. aug. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!:)
2018. aug. 26. 11:00
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Normális minden, hiszen neked innentől nem menstruációd van, hanem egy mű vérzésed, amit a bevitt hormonok irányítanak.
2018. aug. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
45%
Igen, normális, a legtöbb fogamzásgátló a 3. levél végére állítja be a ciklust olyanra, amilyen várhatóan lesz majd. Nekem pl amikor elkezdtem szedni 1 napos lett a menzesz, az első szünetben meg se jött, a másodikba meg brutál erős lett 10 napig, a harmadiktól pedig 3-4 nap, gyenge vérzés, lassan már 1 éve. Szóval nyugi, az első három levelet végig kell szedni, addig rendbe vannak az ilyen szabálytalanságok.
2018. aug. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszát!:) Nagyon megnyugodtam most😍Aranyosak vagytok,tényleg koszonom!
2018. aug. 26. 17:57
 6/8 anonim ***** válasza:
#4 és ezek után te még szeded?? Persze ha hormonzavarod van okés de akkor sem értem, remélem az orvos jól kivizsgált előtte és nem csak hasraütèsre írta. Szerintem ez már nem normális amúgy.
2018. aug. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Teljesen jol megvizsgált az orvos.Rak szűrést is csinált.Minden rendben volt. Maganrendelesen voltam szóval pénzért csak megvizsgál jol az ember..
2018. aug. 28. 11:36
 8/8 anonim ***** válasza:
Sajnos már pénzért sem mindig:( De örülök akkor,ha jó tapasztalataid voltak az orvosoddal kapcsolatban:)
2018. aug. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!