Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet bajom ebből?

Lehet bajom ebből?

Figyelt kérdés

Szoval.

Pont ma jott meg es holnap kirandulni megyunk.

Nem lesz vece(ezt elore kozolte a tanar)

Csak a a kiindulo helyen es a cellalomason.

Tampont nem hasznalok.(nem tudom felrakni)

Egesz nap gyalogolni fogunk es nekem pont rohadt eros lesz.

Es azon gondolkodtam hogy mivel mar nem tudom eltolni se ezert ma nem eszek (se holnap)

Es akkor nagyon keves fog jonni. Csak egyetlen egyszer csinaltam ilyet akkor se direkt.

Ugye nem lesz belole baj?


2018. aug. 26. 12:33
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

1. Attól, hogy nem eszel, nem lesz gyengébb a vérzésed.

2. Ha nem eszel, hogy fogsz túrázni? Úgy el fogsz ájulni, mint a fene.


Szerintem ne menj el.

2018. aug. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

Az a baj hogy kotelezo.

Es de gyengebb lesz egyszer mikor par napig alig ettem alig jott valami

2018. aug. 26. 12:45
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

A tanárod meg fogja érteni, ne szégyenlősködj, beszélj anyukáddal, ha nem egyedül akarod ezt elmondani, de feltétlen közöld, mert ha kaja meg minden nélkül elmennél se tudna veled mit kezdeni.

A lényeg igazából, hogy ne menj el, még azzal is jobban jársz, ha háziorvossal kiíratod magad.

2018. aug. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

Rendben koszonom.

De meg mindig fent all a kerdes hogy ha nem eszem es keves jon lehet e valami bajom?:D

2018. aug. 26. 12:46
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha két napig nem eszel, gyenge leszel. Engem két nap után nagyon mardos az éhség, már gondolkodni se tudok rendesen.
2018. aug. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

Az a helyzet hogy barmeddig kibirom kaja nelkul (jo nyilvan meghalok egy ido utan de sokaig birom)

Es barmikor tudok enni:D

2018. aug. 26. 12:50
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

szia, menj el a haziorvoshoz, hogy haningered volt reggel, szétmegy a fejed.legyen szíves igazolja a napot!!!

ilyen nincs hogy kötelező!anyukad meg hívja fel a tanart reggel, ne várjanak!hánytál!

2018. aug. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem eszel, leesik a vérnyomásod és a vércukrod. És mivel vérzel is, elájulsz, rosszabb esetben kórházban végzed.

Egyébként a rendszertelen evéssel tönkreteszed a ciklusod, a szervezeted és a gyomrodat is. Könnyen gyomorfekélyed lehet, vagyis kilyukad a gyomrod, mert nincs amit lebontson a gyomorsav.

Ha neked ez kell...

2018. aug. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

off, ezért jó h nem vagyok lány...:D


(egyetlen pozitívum...)

2018. aug. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Koszi mindenkinek
2018. aug. 26. 13:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!