Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem múlik a huvelygomba?

Nem múlik a huvelygomba?

Figyelt kérdés
Visszatero probléma, ezert maszekhoz mentem, akinek jó híre van, és nem sztk-ba. Azt mondta, hogy erős kúrát kapok. Három hete kaptam fluconazol tablettát, összesen nyolc szemet. Első négyet hetente kell, második négyet kéthetente egy szemet. Emellett kaptam kupot,amiből kezdeskor öt napig kellett , utána öt naponta. Krémet is kaptam, amit akkor kell napi párszor ha égbe /viszketne/stb. Harmadik hét közepén járok, de még mindig megvan a gombás hüvelyfalam. Folyásom eddig sem volt, most sincs, nem is viszkettem soha. A gombát mikroszkópos festés alapján állapította meg, kenetet vett és utána megmutatta hogy mi micsoda a kijelzőn. Valami visszafertőzhet? Mindent fertőtlenítettem ami csak eszembe jutott, a barátommal csak gumival csináljuk. A doki azt mondta ne szedjek fogamzásgátlót három - négy hónapig , hátha az váltja ki.
2018. aug. 29. 22:53
 1/7 A kérdező kommentje:
A kérdés lényege az lenne, hogy szerintetek mit kéne csinálnom. Diéta ? Valami jó krém ?
2018. aug. 29. 22:58
 2/7 anonim ***** válasza:
Ahogy mondta: abbahagyni a fogamzásgátlót. Pláne, ha egyébként is gumival vagytok együtt. A fogamzásgátló hajlamosít rá sajnos.
2018. aug. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen,már abbahagytam. Annyira el vagyok keseredve. Nincs folyásom, nem viszketek, de ha (bocsánat a kifejezesert) felnyúlok akkor sűrű, majdnem teljesen szagtalan fehéres váladékot tudok "kiszedni".
2018. aug. 30. 00:22
 4/7 anonim ***** válasza:
ŐŐŐ...és nem lehet, hogy semmi bajod, szimplán ilyen a fehérfolyásod? Van, akinek több, van, akinek kevesebb, de valamennyi mindenkinek van.
2018. aug. 30. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Már vagy 60 ezret költöttem gyógyszerekre és orvosi vizsgálatokra idén. Diákként ez elég nehéz
2018. aug. 30. 00:23
 6/7 anonim ***** válasza:
De egyáltalán ki lett mutatva, hogy van valami kórokozó?
2018. aug. 30. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen, kb februárban először, aztán rá kb egy hónapra, aztán megint egyszer, de akkor bakteriális fertőzésem is volt, aztán most nem tenyésztést csinált hanem mikroszkópos menet festest és jó sok kis sporatok volt a kenetbeb
2018. aug. 30. 01:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!