Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Előfordult már mással is...

Előfordult már mással is ennyi idős menstruációs késés?

Figyelt kérdés
Szóval a lényeg:párommal van már egy másfél éves gyermekünk és óvszerrel szoktunk védekezni. Kb 2hetente vagy 1héten 1x szoktunk szexelni. A védekezésre mindig figyelünk. Most viszont nagyon megvagyok ijedve, mert 10 napja késik. Sose lyukadt ki az óvszer, mert mindig ellenőriztük. Terhes tüneteim nincsennek, csak annyi hogy a mellem fogásra érzékenyebb (mint a menstruáció előtti napokban) és megfog jönni érzésem van. Egyik nap hirtelen rám jött egy menstruációs görcs, azthittem meg is jött, de semmi. 2 nappal utána ugyan ez, de semmi. Nagyon félek, mégcsak tesztet se merek csinálni (pedig muszáj leszek) mert félek hogy 2 csíkot mutatna. Természetesen a babát megtartanánk ez nem is kérdéses, csak pont most terveztem jogsizni meg kocsit vásárolni és kb 5 év múlva terveztük volna. Mással is volt már így hogy ilyen sokat késett? :/ egyébként stresszesebbek is voltak a napjaim.

2018. aug. 30. 01:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem ma 8. napja, hogy késik, és biztosan nem vagyok terhes.

De ha megfigyeled, elég sok kérdés lett erről a napokban.

Azért a helyedben csinálnék egy tesztet, azzal nem veszíthetsz semmit

2018. aug. 30. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen olvasgattam, de azok nem pont olyanok mint nekem. Egyébként mikor ezt a kérdést elküldtem utána lefeküdtem aludni és elkezdett kutyorogni a hasam. Reggelre meg meg is jött hálistennek. :) neked is hamarosan megfog szerintem
2018. aug. 30. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!