Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem jött még e-mail a...

Miért nem jött még e-mail a rákszűrés eredményéről?

Figyelt kérdés
Lassan 4 hete, hogy voltam vizsgálaton, magán dokinál. Azt mondta, hogy 2 hét múlva lesz meg az eredmény, amit e-mailben küld. De azóta semmi...

2018. aug. 30. 08:03
 1/5 anonim válasza:
Nem adtál meg rossz e-mailt? Biztos sok e-mailt kell írnia. De ne beszéld be hogy rákos vagy, és nem meri kiküldeni.
2018. aug. 30. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ja semmi olyan :D

Tavaly is voltam nála, akkor rendesen időben megkaptam az e-mailt. Tavaly P3-as eredményem lett, ami valószínűleg mostanra elmúlt, ezért is várom a levelet

2018. aug. 30. 08:07
 3/5 anonim ***** válasza:
hívd fel..
2018. aug. 30. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Valószínűleg elfelejtette. Hívd fel és kérdezz rá.

De ha valami gond lenne, akkor tuti azonnal írtak volna.

2018. aug. 30. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is mindig ráhívok, pedig mi abban vagyunk megegyezve, h ha hív akkor gond van, ha nem hív akkor nincs semmi baj. Azért én mindig felhívom, mert sosem tudhatom és az én felelősségem, h érdeklődök-e
2018. aug. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!