Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valaki próbálta? Tapasztalat?...

Valaki próbálta? Tapasztalat? Esetleg vélemény.

Figyelt kérdés

Felborult a ciklusom, a menzeszem előtte is borzasztó volt, erős és sokáig tartó.

Voltam orvosnál de nem nagyon foglalkozott vele, meg se vizsgált, csak kaptam egy vérzés csillapítót....

Gondoltam most ki próbálom ezt a

Harmonikus ciklus csomag Nőknek


Bemasolom mit tartalmaz

3 havi adagot tartalmazó, gyógynövény és vitaminkúra


A csomagban található termékek összértéke 10 960 Ft, ám a kedvezményes csomagár ehelyett állandóan 9990 Ft.

Most további extra -10% kedvezménnyel veheted meg szeptember 4-ig!


Barátcserje és D-vitamin, a “ciklus-vitamin”

Termékenység támogatás nőknek


A menstruációs ciklus szabályozása, sikeres fogantatás


Premenstruális tünetek csökkentése


A természetes hormonegyensúly támogatására



3 db Netamin Barátcserje kapszulát és 1 db Netamin D-vitamint (SZUPER kiszerelés), kedvezményes áron!


A barátcserje különleges növény, amelyet évszázadok óta alkalmaznak a hormonháztartással kapcsolatos nőgyógyászati panaszok kezelésére.


Bizonyítottan képes csökkenteni a megemelkedett prolaktin-szintet, amely akár meddőséget is okozhat. Az agyalapi mirigyre fejtve ki hatását szerepet tulajdonítanak neki az ösztrogén és progeszteron természetes egyensúlyának fenntartásában.


Pozitív hatással bír nem csak a menstruációs ciklus rendszerességére, de a menstruáció előtt és alatt fellépő kellemetlen tüneteket is képes enyhíteni.


A csomag másik tagja a Netamin D-vitamin (2000 NE/kapszula), mivel a szervezet D-vitamin szintje és a termékenység között nagyon szoros összefüggést mutattak ki klinikai vizsgálatok. Ma már ismert, hogy a D-vitamin tulajdonképpen egy hormonszerű előanyag, amely képes szabályozni és összehangolni a hormonrendszer működését. Az átmeneti meddőség hátterében éppen ezért sokaknál a D-vitamin hiány áll.



2018. szept. 1. 10:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A terméket nem ismerem, de ártani nem fog, az biztos.

Viszont ne elégedj meg ennyivel, hanem menj el egy normális orvoshoz, aki megvizsgál, és hormonvizsgálatra is elküld (teljes női nemi hormon panel kell, plusz pajzsmirigy).

2018. szept. 1. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ezt konkrétan nem, de barátcserje tea kúrát próbáltam és D-vitamint rendszeresen szedek. A barátcserje tea nagyon hatásos volt, bár "erőteljes" íze van. A kapszula biztos jobb abból a szempontból, hogy valószínűleg nincs íze, kérdés, van-e ilyen hatásos.

Egyébként egy gyors összevetés: a kínált csomag 90 napi ellátmányt ígér. Egy doboz barátcserje tea kb. 500 Ft/20 filter, 90 napra 2250 Ft. D-vitamin háziorvossal felíratva 670 Ft/100 db, összesen tehát ~3000 Ft. Ha valami drágát is szeretnél, még mindig szedhetsz inozitolt ;) ( [link] ez is segíthet a problémádon, meg kísérletezhetnél az Aviva-tornával.

2018. szept. 2. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, természetesen keresek másik orvost csak gondoltam azért valami ilyesmit is ki próbálok, lehet tényleg akkor a tea változatát próbálom ki + D vitamin
2018. szept. 3. 21:12
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem a D-vitamint és az inozitolt az endokrinológus, az Avivát a nőgyógyász írta elő, állítólag a két utóbbi a hormonháztartás helyrepofozásában jó, meg az inozitol még akkor is hasznos, ha valakinél cukorbetegségre való hajlam rejtőzködne.
2018. szept. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!