Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális ez a nagyon gyenge...

Normális ez a nagyon gyenge barnázás fogamzásgátló mellett ha eddig mindig normál vérzés volt?

Figyelt kérdés
A harmadik levél legvégén járok eddig mindig normális megvonásos vérzésem volt viszonylag sok 1-2 napig aztán pecsételés még 2 napig és ennyi. Most viszont később is jött meg és igazából olyan picike mennyiség hogy szinte mint a fehérfolyás csak barnában. Ez normális? Időben szedtem a tablettát ( 3-4 óra volt eddig a max amit csúsztam vele de a tájékoztató szerint ha 12 órán belül beveszem semmi probléma nem adódhat.) Más gyógyszert nem szedtem mellette és hányás - hasmenés sem volt.
2018. szept. 2. 00:56
 1/1 anonim ***** válasza:
Normális, elvégre neked egy mű ciklusod van. Nagy ritkán belefér a köztes maszatolás.
2018. szept. 2. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!