Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Forduljak vele orvoshoz?

Forduljak vele orvoshoz?

Figyelt kérdés
Sziasztok, egyszer volt nem olyan regen, hogy fertozesem volt, legalabbis azt gobdoltam. Vettunk canestent kupot meg kremet, mert feher folyasom volt meg viszkettem. Utana elmult, eltelt kb 1,5-2het, de most megint eleg sok folyasom van. Ez normalis, vagy mitol lehet?

2018. szept. 2. 23:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A partneredet is kezelni kell, akkor is, ha neki nincs tunete, kulonben mindig vissza fog fertozni.
2018. szept. 3. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

- Ha van partnered őt is kezelni kell

- nem biztos, hogy gombád volt

- a kúpok felborítják a rendet, érdemes flóra helyreállítót használni a kezelések után, mert sérülnek a jó mikrobák is.

2018. szept. 3. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A fehérfolyás önmagában nem jelent problémát, ugyanis az egy természetes dolog, így tisztul a hüvely. Ha a folyás darabos, vagy furcsa szinű, akkor kell fertőzésre gyanakodni. Egyéb esetben normális.
2018. szept. 3. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm:). Hát elég sok a folyásom, azért kérdeztem.
2018. szept. 3. 14:36
 5/5 anonim ***** válasza:
A fehérfolyás állaga és a mennyisége változik az egész ciklus során. A sok folyás nem feltétlenül utal fertőzésre.
2018. szept. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!