Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem jön meg/késik? 16/l

Miért nem jön meg/késik? 16/l

Figyelt kérdés
Az utobbi idoben elegge megvaltozott az etkezesem,sokkal megfontoltabban eszek-de annal kevesebbet/atvaltottam a novenyi tejekre.Lehet,hogy tulzasba viszem a vizivast is(napi 4-5 liter).Utoljara julius kozepe/vege fele volt meg,de azota semmi.Egyszer,juniusban mar volt,hogy kimaradt egy,de 12 eves korom ota folyamatosan,kb rendszeresen meg szokott jonni.Lehet az eletmodvaltashoz ennek koze?(((egyebkent terhesseg kizarva)))

2018. szept. 3. 18:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Milyen magas vagy és hány kiló?
2018. szept. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
41%
A megszakításos szex, nem védekezés.
2018. szept. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nagyon humoros mindenki,de meg szuz vagyok.#2, 163 es 53 kg korul,ez mennyiben befolyasolja ezt?
2018. szept. 3. 19:25
 4/11 anonim ***** válasza:

"Az utobbi idoben elegge megvaltozott az etkezesem,sokkal megfontoltabban eszek-de annal kevesebbet"


Mégis mennyit? És miket? Ma pl. mit ettél meg ittál egész nap?


"163 es 53 kg korul,ez mennyiben befolyasolja ezt?"


Az anorexiásoknak le szokott állni a ciklusuk egy idő után, azért kérdeztem, és az, hogy így megváltoztattad az étkezésedet, arra utalhat, hogy neked is testképzavarod van. Már 20 alatt van a BMI-d, úgyhogy ne fogyjál tovább, ha jót akarsz magadnak.

2018. szept. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Kevés a fehérje, energiabevitel.
2018. szept. 3. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

Könnyen lehet,hogy az életmódváltástól van.

Sokat stresszelsz mostanában?

2018. szept. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Okozhatja a sok stressz is illetve hormon problema
2018. szept. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Senki ne gondoljon ilyen drasztikus sulyvesztesre :D Kb 1-2 kilot “fogyhattam”.Egyebkent en nem vettem eszre magamon,hogy annyira stresszelnek.Valoszinuleg tenyleg a feherjevesztes lesz a hunyo.
2018. szept. 6. 18:30
 9/11 anonim ***** válasza:
Ez azt jelenti, hogy azóta sem jött meg?
2018. szept. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Azt.
2018. szept. 6. 21:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!