Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől fájhat mindig este a fejem?

Mitől fájhat mindig este a fejem?

Figyelt kérdés
Már 4. napja vagyok úgy, hogy éjjel nagyon fáj a fejem. Első 2 éjjel lefekvésnél még semmi bajom nem volt, éjjel meg nem 1× arra keltem, hogy lüktet a fejem úgy fáj. Tegnap jöttem vissza kollégiumba és most már már akkor fáj mikor készülök aludni. Félek, hogy esetleg valami komoly betegség vagy esetleg vérrög is lehet. Mellesleg szedek fogamzásgátlót. Ha ez segít vagy valami.

2018. szept. 3. 23:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet a hormontól.Vannak mellékhatásai. Van akinek fejfájást okoz.
2018. szept. 3. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Duenna ***** válasza:
Meg kellene méretned a vérnyomásodat (ha nincs otthoni vérnyomásmérőd, akkor a háziorvosnál), mert mind az alacsony vérnyomás, mind a magas vérnyomás okozhat ilyen erős fejfájást.
2018. szept. 3. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mennyi vizet iszol egy nap?
2018. szept. 4. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
időváltozásra van ez.. a fogaid rendbe vannak? csak mert amikor nekem volt ilyen fejfájásom az a fogamon volt egy góc és durva fejfájásaim voltak.. főleg, ha front volt..
2018. szept. 4. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem a fogamzásgátló okozta az ilyen jellegű fejfájást. Abba kellett hagynom. Orvosi javaslatra.
2018. szept. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!