Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ti is szeretitek az egeszsegüg...

Ti is szeretitek az egeszsegügyi betétet hasznáni?

Figyelt kérdés
Jólesik?
2018. szept. 4. 21:04
 1/6 anonim ***** válasza:
86%

Nem, inkább zavar.

De neked akkor a pelenka biztos még jobban tetszene.

2018. szept. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem.
2018. szept. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Metionin ***** válasza:
100%
Én ki nem állhatom.
2018. szept. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
22%
Alapból nem szeretem, de ha olyan részében vagyok a ciklusomnak amikor több a folyásom, akkor igen, mert különben átázna a bugyim és egyszerűbb azt cserélgetni. Amúgy nem szeretem.
2018. szept. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Akkor lehet, h velem van a baj, de én szeretem használni. Nem todom, valahogy olyan megnyugtató, ha ott van, mint valamiféle védelmi zóna a nemiszervem körül. Tudom picit furán hangzik, de ez van.

Úgy általánosságban azt nem mondanám, h jól esik. Tudod mi szokott nagyon jól esni, amikor a lucskos, nyirkos betétet kicserélem egy tisztára. Na az kifejezetten jól eső érzés szokott lenni. Mondjuk ez csak addig tart amíg meg nem kapja az első nagyobb adagot viszont amint kezd egy kicsit is kellemetlen érzést adni a betétem, fogom és lecserélem. Még akkor is, ha alig van benne. Így általában mindig frissnek érzem lent a dolgokat, és ilyen körülmények között nem rossz dolog betétet használni. Amúgy meg ha szereti valaki, ha nem valamit így is úgy is muszáj használni, és mivel túl sok választás nincs ezért vagy tampon vagy betét.

Egyébként nekem nem jelent gondot a mensi. Jó, nyilván nem az, h szeretek mensizni, de mivel nő vagyok, ha tetszik, ha nem még hosszú-hosszú éveken át fogok. Amúgy én nem utálom a mensit, mert azzal nem lesz jobb, hisz hiába útálom attól még ugyanúgy meg fog jönni. Inkább szeretek minél gördülékenyebben túllenni rajta. Sőt, amikor megjön a havi tök jó kedvem szokott lenni, mert tudom, h minden rendben, terhes sem lehetek, és h a nehezén már túl vagyok, ha egyszer elkezdek vérezni, akkor nagy baj már nem lehet.

Gondolom ez picit furcsa lehet egyeseknek, de minden csak hozzáállás kérdése. Én mar megbékéltem magammal, elfogadtam az élethez tartozó dolgokat, mint pl a mensi, és nem fogok egy pár napnyi vérzés miatt befordulni, vagy bármi ilyesmi. Ezek is ugyanolyan napok mint a többi, azzal a kis különbséggel, h figyelni kell, h időben ki legyen cserélve, és ilyen körülmények között akár még szeretni is lehet a betét használatot...

31/n

2018. szept. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
55%
Az azért túlzás, hogy jól esne, de ha választanom kell a betét és a tampon között a betétet választom. Szimplán utálom azt az érzést, amikor ki kell húzni a tampont és olyan minta egy dugót húznék ki, másrészt zavar, hogy nem látom mennyire van megtelve.
2018. szept. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!