Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek is túl merev a...

Szerintetek is túl merev a Bella betétje?

Figyelt kérdés
Már mint nem igazodik annyira mint a többi. A közepén lévő vastag rész olyan merev vagy hogy mondjam.Olyan zavaró. Vagy csak nekem? És a nedvességet se szívja olyan jól.

2018. szept. 4. 21:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem, nekem be szokott jönni. Én kevésbé szeretem az alwayst. Gyakran már a menstruáció 3.-4. napján viszketek tőle, főleg a combhajlatoknál.
2018. szept. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Jó az Always az egy nagy vacak szerintem.Úgy be izzad az ember alatt hogy rettenet. Inkább Libresse.
2018. szept. 8. 17:49
 3/3 anonim ***** válasza:

Én még csak éjszakaiból használtam Bellát, azon nem volt ilyen rész, ettől függetlenül kifejezetten jó volt az a betét. Amúgy, ha már Bella, akkor javaslom próbáld ki a Bella for teens betéteket! Nekem nagyon beváltak. A sárga nem annyira, mert az műanyagos tetejű, viszont a kék meg a zöld pihe-puha pamutos borítású, teljesen olyan, mintha a bugyi lenne ott.

De elsősorban én is Libresse párti vagyok, még mindig az a legkényelmesebb, legpraktikusabb szerintem.

2018. szept. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!