Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem jön meg?

Devil_inangel kérdése:

Miért nem jön meg?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Lassan fél éve váltottam fogamzásgátlót, nem is volt vele semmi gond, azonban az elmúlt két alkalommal, mikor 21. nap után jött volna a "menstruációs időszak" nem jött meg. Csináltam tesztet, terhes sem vagyok, viszont most megint ezt játsszuk, már meg kellett volna jönnie aztán sehol semmi.

Gondoltam rá, hogy a mostanában előforduló rendszertelen étkezés, meg a stressz, de az az előtte lévő alkalmat nem magyarázza.

Bármi tipp ( nyilván elmegyek nőgyógyászhoz is, de elöljáróban) mi lehet a gond?

Köszi :)



2018. szept. 6. 11:12
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha 2x egymás után nem jelentkezik megvonásos vérzés (nem menstruáció!) a szünetben, akkor dokihoz kell menni. Ezt írja a tájékoztató is.
2018. szept. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!