Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Esküvőre megyek, de megjött a...

Esküvőre megyek, de megjött a menstruációm. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Holnap esküvőre vagyok hivatalaos, de ma megjött. Nagyon erős és fájdalmas szokott lenni a 2.nap. Ráadásul világos színű a ruhám is. Mit tegyek? Nem tudom milyen mosdó lehetőségek lesznek a helyszínen. Nagyon parázok, hogy világos ruhában átázok.
2018. szept. 7. 07:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Tampn+betét.

Mosdó meg mindenhol kell, hogy legyen!

2018. szept. 7. 07:54
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Napi 3-szor veszel be fájdalomcsillapítót és görcsoldót megfelelő időközönként (ahogy a betegtájékoztató írja), akkor nem fog fájni a hasad, illetve tampont használhatsz, valamint ha szükséges betétet (bár tamponból és betétből egyaránt van erős vérzésre való). Mosdó pedig mindenhol van. Papírzsepi legyen nálad, ha esetleg nincs WC papír, kéztörlő. És lehet kapni kis tubusban kézfertőtlenítőt, amivel csak megdörgölöd a kezed, mintha kezet mosnál vele.
2018. szept. 7. 08:11
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Betét vagy tampon... hidd el, csodákra képes! Használd attól függetlenül, hogy milyen esemény van!
2018. szept. 7. 08:25
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Anyám. Úgy csinálsz, mintha barlangban lenne programod holnap. Feldugsz egy tampont, alá teszel egy betétet, viszel magaddal mindkettőből többet, illetve teszel oda fájdalomcsillapítót és nedves törlőkendőt. Nem nagy cucc.
2018. szept. 7. 11:19
 5/6 anonim ***** válasza:
Én ugyanígy jártam az unokatestvérem esküvőjén, simán betéttel kibírtam, cseréltem pár óránként. Ha szoros bugyit húzol, nem fog elcsúszni.
2018. szept. 7. 11:48
 6/6 anonim válasza:

+1 tipp: én ilyenkor nadrág alá veszek rövid cicagatyát, vagy tapadós sport shortot, ami még egy réteget biztosít,és csak nagyon szoros ruhánál is minimálisan látszik át

[link]

2018. szept. 7. 23:33
Szénhidrátcsökkentett kenyérliszt

Kapcsolódó kérdések:

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!