Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tudnátok ajánlani normalis,...

Tudnátok ajánlani normalis, kedves, magam nőgyógyászt?

Figyelt kérdés

2;5;6;7;11;12.ik kerületben?

Esetleg Budaörs, Tatabánya,Herceghalom..

olyan nogyogyaszt keresek akihez odamegyek a problemammal es nem elhajt szo szerint azzal a szöveggel hogy 3 hónap múlva menjek vissza -5 KG val l,mikor elugattam neki hiaba a diéta nem tudok fogyni. Nem vagyok doki, de szerintem a pajzsmirigyemmel van a probléma mert a hajam ugy hullik mint a fene es csak hizok es hizok annak ellenére hogy napi másfél orat mozgok es 1x eszem. 150cm magas vagyok es 65kg. Mikor meg nem volt ilyen problémám 48-50 kg között mozogtam..szeretnek egy normalis dokit,aki tudna nekem segiteni!!


Koszonom szepen,ha segítesz :)


2018. szept. 8. 08:13
 1/6 A kérdező kommentje:
Magán* bocsi a szótár kijavított
2018. szept. 8. 08:14
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel endokrinológushoz kéne menned, nem nőgyógyászhoz. Pajzsmirigy gondokkal ajánlani tudom 11-ik kerületben dr Koppány Viktóriát.
2018. szept. 8. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Pont ezt akartam írni én is, mint az előző válaszoló, hogy ilyen problémával endokrinológushoz menj. Ő megnézi vérből a hormonjaidat, és ha hormonproblémád van, adni fog rá megfelelő gyógyszert.
2018. szept. 8. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Először is koszonom szepen a gyors választ

Másodszor oda kell beutaló vagy valami? Vagy csak időpontot kell foglalnom ?

2018. szept. 8. 08:37
 5/6 anonim ***** válasza:
Dr Koppány Viktória magánorvos. Csak jókat olvastam róla, kivétel nélkül. Én is hozzá fogok menni ugyanilyen problémák miatt. Telefonon időpontot kérhetsz. Nem kell beutaló, mivel magán. Árak is vannak fenn.
2018. szept. 8. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Be tudnátok nekem linkelni az oldalát ahol megtudom nezni az árakat is? Nem talalom sehol.

Koszonom

2018. szept. 8. 16:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!