Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruacios rosszulet. Mi...

Menstruacios rosszulet. Mi fer bele es mikor kell orvoshoz menni?

Figyelt kérdés

Nekem altalaba 3 4 nap alatt lezajlik a mensim, elsonap kicsit faj a hasam de ennyi.

Tegnap viszont nagyon rosszul voltam, razott a hideg, hanyingerem volt, nagyon fajt a hasam, zsibbadast vagy feszitest nem is tudom konkretan mit ereztem vegig a tarkomnal es a kezemnel, ha felaltam vagy csak felultem, visszakelett fekudnom mert tobbszor majdnem elajultam.

Meg nem fordult elo velem ilyen (26 vagyok) el akartam menni orvoshoz, de nem tudom hogy ezzel mar el-e lehet vagy inkabb ne.



2018. szept. 9. 15:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Vérnyomásod nem mérted meg? Hasonló nekem is szokott lenni.Mensi 3. napja nálam a legrosszabb.Hidegrázás, zsibbadás, hirtelen elgyengülés előfordulnak.Néha menni alig bírok, kimegy az erő alábamból.De olyankor nagyon felugrik a vérnyomásom, 160/90 vagy a felett .Mensi alatt alapból magasabb avérnyomásom, bár van akinek akkor lejjebb megy mint szokott.Szóval érdemes lehet azt is megfigyelni.Olyankor meghülyülnek a hormonok.
2018. szept. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Bármikor el lehet menni, ha úgy érzed. Az enyhe-közepes hasgörcs még belefér a normálisba, de a komoly rosszullét egyáltalán nem természetes! nem lehet letudni egy legyintéssel, hogy ahh, ilyen a menstruáció. Sajnos sok orvos elbagatellizálja.
2018. szept. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem mertem meg, de biztosan nem volt normalis az sem most.

Azt tudom hogy a fajdalom miatt a levegot automatikusan ugy vettem mint amikor szulni szoktak, ez az asztmamat is kihozta ugy hogy megszenvedtem az estet.

Nem ertem mi tortent most, de remelem egyszeri alkalom volt, vettem be par gyogyszert igy kb 3 oraig tartott ez az intenziv rosszullet.

2018. szept. 9. 15:57
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha egyszer fordul elő, akkor nem baj. De ha minden alkalommal, az baj. Rákszűrésen votál?
2018. szept. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem a ciszták miatt volt ilyen
2018. szept. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!