Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet, màr teljesen...

Mitől lehet, màr teljesen tanácstalan vagyok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kb 2 hónapja rendkívűl fáj odalent vizeléskor, valamint ráz a hideg közben. A falat tudnám kaparni.. a hüvelybemenetem is nagyon fáj.. orvosról orvosra jàrok. Antibiotikumot és kúpot is kaptam már rá. De például a kúpot is alig birtam felhelyezni, pedig nem vagyok már szűz. Egyszerűen az első pár centinél majdnem elsírtam magam, viszont utána nem éreztem semmit. Az ösztrogénszintem is magas, valamint pco szindrómára is gyanakodnak. Köze lehet ennek ahhoz? Vagy esetleg járt már így valaki? Kérlek segítsetek, nem akarom hogy a párkapcsolatom is rámenjen erre, valamint szeretnék már végre egészséges lenni..



2018. szept. 10. 23:31
 1/1 anonim ***** válasza:
Szedj tőzegáfonya kapszulát, és igyál mellé húgyúti fertőzésre való gyógyteákat (pl medveszőlő tea).
2018. szept. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!