Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 10 hetes terhes vagyok és...

10 hetes terhes vagyok és apukám haldoklik, hogyan maradjak nyugodt?

Figyelt kérdés
Jól kezelem a helyzetet, nagyon vigyázunk a babánkra, apuval is próbálom a legtöbb időt együtt tölteni, viszont nő a feszültség bennem, ideget eszek, és lassan lehet elszakad a cérna. Igyekszem nyugodt maradni, de mit vehetnék be,ihatnék meg, hogy nyugodtabb legyek a vége felé? És persze ami nem árt a babának?

2018. szept. 11. 11:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
78%
Vegyél ki szabadságot, és légy mindig mellette, főleg ha ennyire szereted, mint ahogy látszik az írásodból.
2018. szept. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
80%
Ezt az orvosoddal kellne megbeszélni, nem random vadidegenektől a gyakorin. És ha olyat ajánlanak amitől elmegy gyereked?
2018. szept. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
17%
Hát igen, ne írd meg, hogy mi baja van es mióta, se basszál le mindenkit, aki magától nem tudja. Aztán ne az orvosodat kérdezd, hogy terhesség mellett milyen természetes nyugtatót ajánl, hanem random idegenektől kérj tanácsot. Istenem, te aztán édesanyának születtél, hallod-e.
2018. szept. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
86%
Gratulálok a bunkóknak, akik belekötnek egy nehéz helyzetben lévő kismamába... Szándékosan akartok ártani neki?
2018. szept. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
74%
Akkor a kötözködő tahóknak üzenném: igen, van hogy röviddel a halál előtt derül ki mennyire súlyos valaki állapota. az én apámat leukémia vitte el, a halála előtt KÉT HÉTTEL derült ki mi van. Ennyit az okoskodókról, akik arra hajtanak hogy hátha elvetél a kérdező a baromságaik miatt.
2018. szept. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Természetesen nem gyógyszerre vagy vegyi tartalmu anyagra gondoltam... Akármire.. Tea,illóolaj, akupunktúra mit tudom én,fogalmam sincs azért kérdezem. Hátha van valami,ami segít. Felnőtt nő vagyok nem hülye de az idegesség sem tesz jót a babának. Az meg h sokat setalok a napon meg szép dolgokra gondolok nem mindig elég!
2018. szept. 11. 11:54
 7/17 anonim ***** válasza:
70%
Sza.rházikám, állj le. apám huszonöt éve lépett ki az életünkből: annyit tudtam meg róla UTÓLAG hogy a halála előtt két héttel derült ki hogy leukémiás. Mi van, csúnyán nézett rád valaki, és úgy vezeted le a frusztrációdat hogy olyanokkal kötözködsz, akikről semmit sem tudsz? Szép kis sza.rházi vagy....
2018. szept. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
70%
Látom, már törölték s bunkó válaszolót.
2018. szept. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Nem hittem, hogy fél óra alatt megoldódik a problémám, és a feszülés amit érzek itt bent, de igen, segítettetek: gyorsan rájöttem ezek után a válaszok után, hogy szerető családban élek, bővül a családunk, és apa nagyon jó munkát végzett velem, velünk, önmagával, mert látom sok embernek sokkal nagyobb problémái vannak az életben, ezért támadnak. Van időm még beszélgetni, elbúcsúzni és örülök, hogy nem lettem ilyen ember mint itt páran. Komolyan feldobták napom szóval köszönöm? Igen, azt hiszem vannak ennél nagyobb gondok is a mai emberekekkel, neveltetésükkel, hozzáállasukkal, méltóságukkal... Én köszönöm, tényleg jobb lett! Szép napot!
2018. szept. 11. 12:11
 10/17 anonim ***** válasza:
74%

Szia! Ha még olvasod a válaszokat, bár ennyi bunkó után nem csodálnám ha nem, akkor ha gondolod szívesen beszélgetek veled. Természetes nyugtatóhoz a levendula párnán kívül nem értek, de a kommunikációban és a lelki problémákban jó vagyok.

írj rám ha gondolod!

2018. szept. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!