Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A tapasztalataitokra lennek...

A tapasztalataitokra lennek kivancsi hajhullassal kapcsolatban?!

Figyelt kérdés
Eleg csunyan hullik a hajam, kiderült h vashianyom van( 4,6os) kaptam ra 2 kulonbozo vastablettat amit napi 3szor kell szednem. Igaz, hogy meg csak egy hete szedem, de semmi javulast nem erzekelek.. Kinek mennyi idö utan hatott a vastabletta? A doki szerint egy jo honap,de sztem addigra hajam se marad. Elegge el vagyok keseredve, hajmosas utan mar a siras kerülget annyi hajam jön ki. Esetleg a vastabletta mellett vkinek vmi ötlet samponra? hajszeszre? Valaszokat elöre is köszönöm

2018. szept. 11. 20:38
 1/4 anonim ***** válasza:

És sápadt nem vagy?

Nekem ezek a panaszok állnak fent, varok az eredményre.

2018. szept. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mikor nagyon megijedtem a hajhullastol akkor elöször a bördokit kerestem fel, o ram nezesre mondta h nagyon sapadt vagyok biztos h vas.. ezert csinaltattam a vervizsgalatot,amiböl ki is derült
2018. szept. 11. 20:49
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem nem hullik, vegyél terhesvitamint, mindig mindenkinek aki szedte bevált. Elevit 1. Nem hizlal, és már 1 héten belül megállítja.
2018. szept. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én egy endokrinológust is felkeresnék, mert simán lehet pajzsmirigy problémának is a tünete. Mondjuk ahhoz érdemes lenne pluszban csináltatni egy pm labort. (min. TSH, fT3, fT4 és Anti-TPO)
2018. szept. 12. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!