Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valaki hallott róla vagy járt...

Valaki hallott róla vagy járt már úgy hogy menstruált miközben terhes volt?

Figyelt kérdés
Volt egy elég rendszertelen menstruációm utoljára. Nem volt olyan erős mint szokott. Viszont a babával próbálkozunk jó ideje és elég sokat van hányingerem meg éhes vagyok de semmit nem kívánok.

2018. szept. 12. 14:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Tesztet csináltál már? Hallani elég sokat lehet ilyen esetről, szerintem mindenképp tesztelj.
2018. szept. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Lina93 válasza:

Nagymamámnak megvolt a menstruációja végig, amíg várandós volt Édesanyámmal.

25/L

2018. szept. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Vannak ilyen esetek, de általában nem egészséges nőkkel történik. Akinek alapból vérzészavarai vannak, ritkán menstruál; azzal szokott előfordulni, hogy a beágyazódási vérzést is egy gyenge menzesznek hiszi. Van is a nemtudtam, hogy terhes vagyok című műsor, ott bemutatott nők java ilyen.


Tesztelj az a biztos. De egy gyenge vérzésre és pár ritka esetre nem alapoznék.

2018. szept. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem is pont ez volt,illetve enyhült (kevesebb vér jött) sokszor azt hittem terhes vagyok nagyon sok tesztet csináltam negatív volt minden...

Kiderült, hogy pajzsmirigyem alulműködik

Kezelve van, elméletileg most minden tökéletes várjuk a babát mármint terhes nem vagyok még de dolgozunk rajta ;)

Szóval ilyesmi is lehet probléma

2018. szept. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!