Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit javasoltok? Elmentem...

Mit javasoltok? Elmentem általános nőgyógyászati szakvizsgálatra és rákszerűrésre. Az orvos nem vizsgált meg majd ha nemi életet élek jöjjek vissza.

Figyelt kérdés
Aszexuális vagyok nem tervezek nemi életet élni,viszont adott kor felett csak meg kellene nézetni ,hogy minden rendben van e nem?Ilyenkor mi a teendő keressek más orvost?

2018. szept. 14. 12:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Segítene a válaszadásban, ha tudnánk, hány éves vagy. Amit ide leírtál, elmondtad az orvosnak? Ha igen, mit felelt?
2018. szept. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Talán ha elmondtad volna neki ugyanezt, amit itt leírtál, akkor tudott volna segíteni, hogy kihez fordulj....
2018. szept. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%
Keress másik orvost. Attól, hogy valaki még nem élt nemi életet (és esetleg nem is tervezi), ugyanúgy meg tud vizsgálni az orvos.
2018. szept. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%
Nem értem mi köze a vizsgálatnak ahhoz, hogy élsz e nemi életet vagy nem. Keress másik dokit, bár nem hiszem el, hogy egy nőgyógyász ilyet mond, ilyen nem létezik!
2018. szept. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

20 vagyok,elmondtam neki mi a helyzet

kezzel megvizsgalt meg volt hasi ultrahang

2018. szept. 14. 13:43
 6/7 anonim ***** válasza:
81%

A méhnyakrák 99%-át HPV fertőzés okozza, ami szexuális úton terjed. Értelemszerűen ha nem élsz szexuális életet, közel egyenlő a nullával annak esélye, hogy méhnyakrákod legyen, pláne 20 évesen. Szüzeknél is leghamarabb 25 évesen javasolják a szűrést.

Egy UH-t mondjuk csinálhatott volna, hogy minden rendben van-e bent, de hüvelyi vizsgálat tényleg nem javasolt így.

2018. szept. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nincs szükséged ennél több vizsgálatra. Nyugodj bele.
2018. szept. 15. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!