Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Budapesti nőgyógyász vagy...

Budapesti nőgyógyász vagy endokrinológus?

Figyelt kérdés
A segítségeteket szeretném kérni a megfelelő szakorvos megtalálásában. Történetem röviden: 15 évesen jártam először nőgyógyásznál rendszertelen, fájdalmas menstruáció tüneteivel. Két év szenvedés és megannyi orvos váltás után kiderült hogy PCOS-m van, de megmagyarázta a tüneteket amik a két év alatt erősödtek (ugyanúgy rendszertelen, fájdalmas menstruáció, hízás, pattanások, erős szőrösödés). A gyógyszer amit 17 évesen felírt a doktornő úgy éreztem hatásos volt, a tüneteim megszűntek. Pár év elteltével gyógyszert váltottunk, onnantól az előbb felsorolt tünetek folyamatosan jöttek vissza szépen lassan. Rengeteg vizsgálat, újabb gyógyszer váltások, és érzem hogy a szervezetem már nem bírja. A legújabb gyógyszertől felvizesedtem, az arcom úgy néz ki 22 évesen mint egy serdülő tininek, a melleim folyamatosan fájnak, feszülnek.. Mostani fejjel lehet nem kezdenék el gyógyszert szedni, de nem vagyok orvos nyilván nem tudhatom mi a jó nekem. Viszont most hiába mondom a doktornőnek érzem, hogy a gyógyszer nem jó hatással van a szervezetemre azt mondja idő kell, arról pedig hallani se akar hogy abba akarom hagyni a mindenféle készítmény szedését.. Nem tudom mi tévő legyek, hogy mi a jó ha nem szedek többet semmit és hagyom hogy kitisztuljon a szervezetem, vagy szedjek tovább gyógyszert annak reményében hogy idővel majd jobb lesz? Mindenesetre szeretném kikérni egy szakember véleményét, az sose rossz ha több helyről erősítik meg az embert. Előre is köszönöm! :)

2018. szept. 15. 19:29
 1/2 anonim ***** válasza:

szegénykém. mennyi ártalmas orvos van. keress úgy rá, hogy endokrinológus-nőgyógyász vagy nőgyógyász-endokrinológus.

és közben csináld az aviva tornát.

2018. szept. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Először is válts orvost, egy orvosnak ugyanis kötelessége a beteget gyógyítani, nem hagyni szenvedni...én az első fogamzásgátlómtól olyan rosszul voltam, hogy hánytam egész nap, nem bírtam aludni, össze vissza véreztem. A dokim 1,5 hónap után szó nélkül írt másik fajtát, sőt, még le is “cseszett” miért nem mentem hamarabb, egy gyógyszer nem okozhat ilyen tüneteket. Egyébként a helyedben a G1 intézetben néznék körül, barátnőm oda járt szintén PCOS miatt, nagyon meg volt velük elégedve. Ott találsz nőgyógyászt és endokrinológust is:) Jobbulást.
2018. szept. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!