Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagy probléma, ha kimarad egy...

Nagy probléma, ha kimarad egy hónap a fogamzásgátló szedésében?

Figyelt kérdés

Kb. 10 éve szedek fogamzásgátlót, eddig 3 fajtát, a jelenlegit már több éve. Főként az inzulinrezisztencia okozta hajhullás, pattanásosodás miatt. Ma kellene újrakezdenem a nyolc napos szünet után, és sajnos rosszul emlékeztem, azt hittem van még egy havi adag. Ma már senkivel nem tudom feliratni, így egy hónap kimarad. Szexuális kapcsolatom jelenleg nincsen. Nagy probléma lesz ez az egy hónap, vagy meg sem fogja érezni a szervezetem? Nem fog elkezdeni őrült módon hullani a hajam és a pattanások sem térnek vissza ennyi idő alatt?

Előre is köszönöm a válaszokat.



2018. szept. 17. 14:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Írasd fel holnap, vagy holnapután és váltsd ki. Inkább 2-3 napot csúsztass, minthogy egy hónapot kihagyj.
2018. szept. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Baromira össze fogja zavarni a szervezetedet, ha 1 hónap szünet után ismét újrakezded. Én is azt mondom, inkább kezdd el pár nap csúszással.
2018. szept. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Szerintetek egy hét csúszás még beleférne? Természetesen pont most van szabadságon a háziorvosom, mert vele szoktam felíratni. Nem tudom, hogy a helyettesítője felírja-e, de megpróbálom. Legrosszabb esetben jövő hét hétfőn tudom elkezdeni szedni, akkor jön vissza a dokim.
2018. szept. 17. 23:04
 4/7 anonim ***** válasza:
Egy sima sztk-s orvos is felírja.
2018. szept. 18. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Holnap tudom elkezdeni szedni, akkora lesz meg a recept. Az 4 nap csúszás. Remélem az még belefér.
2018. szept. 19. 14:03
 6/7 anonim ***** válasza:
Elmegy. De így az első levél alatt használjatok gumit.
2018. szept. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem élek jelenleg szexuális életet, azt írtam a kérdésben :) Más okból szedem a tablettát.
2018. szept. 19. 14:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!