Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 22 évesen szűzként nőgyógyásza...

22 évesen szűzként nőgyógyászati vizsgálat?

Figyelt kérdés

Góckutatás miatt utaltak be, sose voltam és (tudom furcsa) szűz vagyok még.

Nem tudom, hogy el merjek e menni. Alapból szégyelném kimondani, hogy még szűz vagyok és a vizsgálattól is félek.

Mire számíthatok?


Egyébként szűzhártyám már nincs, szóval azt mondom hogy szűz vagyok, de mégse tűnök majd annak ez így méginkább égő, főleg hogy magamnak nyúlkálok föl. De a szűzhártyám egy kis baleset következtében szakadt át.


2018. szept. 18. 15:37
 1/10 anonim ***** válasza:
32%
Nem rosszabb egy fogorvosnál. :) Ne parázz, menj szépen el és vizsgáltasd meg magadat.
2018. szept. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
34%
Mikor felfekszel az asztalra, közölheted vele, de szerintem nincs jelentősége annyira.
2018. szept. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
42%
A vizsgálatnál ami esetleg problémát jelenthetne, az a szüzhártya, szóval már csak ezért is lényegtelen a dolog, nem kell feltétlen említeni. Másrészt meg azért van böven oylan huszonéves nö, aki még szüz, egy nögyógyásunak meg teljesen mindegy, neki csak annyiban lenne érdekes, hogy a szüzhártya meglétele esetén másként, óvatosabban vizsgálna meg.
2018. szept. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
79%
Szia! Nem kell félnek, az orvos rengeteg ilyennel találkozott már. Legyél vele őszinte, ez nagyon fontos, így sokkal óvatosabban fog vizsgálni és kisebb eszközzel. A vizsgálat kellemetlen, mármint a szituáció, fájdalom nincs, vagy nagyon minimális.
2018. szept. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
82%

Én is 22 évesen mentem nőgyógyászhoz először, akkor még szűz voltam. Pàr héttel később volt az első szex.

Egyébként èn is "nyúlkàltam fel" magamnak korábban, sőt egyszer régebben véreztem is közben. És mégis megmaradt a szűzhártyám, az első szex is nagyon fájdalmas volt. Úgyhogy nem tudhatod mennyi van belőle.

Azt meg ne szégyelld hogy szűz vagy. Az orvos egyébként sem fog ítélkezni és nem a magánéletedre kíváncsi nyugi.

Menj el nyugodtan. Bàtorság!!:)

24N

2018. szept. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Köszönöm ismét a lepontozást. Tele a hócipőm màr azzal hogy tényleg hiába segítő kommentet írok saját tapasztalatból de mindig én vagyok a legjobban lepontozva. Sosem vagyok se bunkó se tiszteletlen. Bár nem tudom egy sajàt tapasztalaton mi a francot lehet lepontozni. Sok élettelen unatkozó ember...
2018. szept. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
nem értem, hogy miért szégyen az, ha valaki szűz?
2018. szept. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem kell szégyellni, hogy szűz vagy! A doki pláne nem ítélkezik. Még ha át is szakadt, a szűzhártya sok mindentől kiszakadhat pl. sport, nem kell azt külön az orrára kötnöd, hogy miért, ő sem fog rákérdezni, ha az elején közlöd, hogy szűz vagy!

Másrészt meg nem csak a szűzhártya miatt kellene szólnod, hanem mert szűzként nyilván szűkebb vagy (az sem mindegy, hogy az ujjaddal nyúlkáltál fel vagy egy élethű műpénisszel), szóval mindenképp érdemes elmondani!

2018. szept. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem kötelező a behívásra elmenni,én a helyedbe egy saját magad által választott orvoshoz mennék majd el először,tehát magán úton nőgyógyászhoz.Inkább fizetnék évi egyszer hogy kellően diszkréten vizsgáljanak meg és nekem megfelelő orvost találjak.Aki szégyenlősebb annak női orvost célszerű keresnie.


Egyáltalán nem ciki,hogy még szűz vagy,az sokall cikibb hogy 16 éves lányokon ki tudja már hányan végig mentek.


Ha magán orvoshoz mész azzal már csak mivel fizettél érte bármiről tudsz beszélni és óvatosabb és megértőbb is lesz.Nyugodtan el lehet neki mondani ha valaki nagyon izgul

2018. szept. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Miért nem keresel egy női dokit?

Sokkal könnyebb elötte meztelenkedni és megbeszélni vele bármit, mint egy idegen férfivel.

2018. szept. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!