Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 16 évesen nem vagyok szűz....

16 évesen nem vagyok szűz. Nem fog semmit szólni az orvos?

Figyelt kérdés
Itt mindenki írja hogy 25 évesne szűz nem mer orvoshoz menni, de én pont fordítva vagyok. 16 éves vagyok és nem vagyok szűz, a héten megyek dokihoz először rákszűrésre. Nem fog semmit szólni hogy ilyen fiatal vagyok? Tudom hogy találkoznak durvábbakkal is, de azért érdekel. Amúgy voltam már amikor szűz voltam de nem volt vizsgálat. Nem érzem cikinek meg semmi erről beszélni, ez természetes, anyukám is tudja, csak kicsit hamarabb történt meg mint terveztem/terveztük.
2018. szept. 18. 19:00
 1/5 anonim ***** válasza:
66%
Semmit. Mint már hallottad számára természetes. Ha normálisan védekező, orvost rendszeresen látogató kamasz vagy még örülni is fog neked, hogy felelősségteljesen csinálod a dolgokat. A korosztályod java úgyis él nemiéletet, egy szép százalékuk ostobán.
2018. szept. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
63%
Ne aggódj, semmit nem fog szólni. Napi 100 ilyet lát, kicsit sem zaklatja fel a dolog, főleg, hogy nincs is ezzel semmi baj.
2018. szept. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
83%
Nem azért mondom, de na.. A mai világban már nem lepődik meg szerintem senki, hogy 16 évesen nem szűz az ember lánya. Nem fog a doki sem mondani semmi extrát ezzel kapcsolatban.
2018. szept. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
57%
A doki semmit nem fog szólni. Sőt, felelősségteljesnek fog gondolni, amiért rákszűrésre is mész.
2018. szept. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Nem fog szólni semmit érte.Azért kár hogy te is ilyen korán kezdted,hogy ehhez már volt eszed.
2018. szept. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!