Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Terhességmegszakítás után...

Terhességmegszakítás után mennyi idővel lehet menni rákszűrésre? Mert a vizsgálat során csak annyit mondtak hogy elég csúnya a méhszájam, most meg bevagyok parázva.

Figyelt kérdés
Mielőtt ítélkeznétek, nem volt sajnos egészséges a baba. Meg még egy kérdésem lenne, akinek ilyen miatt volt abortuszuk, mennyi idő után sikerült újra a baba? És ha méhnyakrákom van akkor nem lehet gyermekem? :o
2018. szept. 18. 21:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem értem, miért kellett erről új kérdés. No mindegy. Kérdezd meg az orvost.
2018. szept. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, amikor megállapították a terhességet utána volt rákszűrés. Az pár hete lehetett. Ha poz lenne az eredmény akkor is min 3 hónap múlva kell újra menni.
2018. szept. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kitettem tegnap kb 3-4 kérdést ,mert mindig próbáltam máshogyan megfogalmazni. Nem volt rákszűrés. Sose csináltak még nekem
2018. szept. 19. 08:48
 4/5 anonim ***** válasza:

Sose? Nem tudom hány éves vagy, de kb ahogy az ember nőgyógyászhoz megy, az az első kérdés, hogy mikor volt utoljára rákszűrése - és ha 1 évnél régebben, megcsinálják.

Menj vissza a dokihoz és ezeket a kérdéseket neki tedd fel!

2018. szept. 19. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jezusom, te tényleg egy rendes orvosnál voltál? Terhesség megállapításakor az első, hogy rákszűrést csinálnak, de komolyan. Nem tudjuk hány éves vagy, de ha élsz szexuális életet az lenne a minimum hogy évente egyszer elmész. Mellesleg az orvost kérdezd meg erről, de mivel eddig egyszer se volt neked, itt az ideje, amint lehet megcsinálja...
2018. szept. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!