Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nektek milyen fogamzásgátló...

Nektek milyen fogamzásgátló tabletta vált be? Amit bír a szervezeted, nem vagy tőle rosszul, nem émelyegsz! Nincs mellékhatása! Tudom, hogy egyénfüggő és sok mindentől függ!

Figyelt kérdés
Nekem vagy kijön a mellékhatás,vagy rosszul vagyok tőle.Van olyan gyógyszer amim nem méreg az embernek? Vagy gyógynövényes?Sokról sok rosszat olvasni.

#gyógyszer #mellékhatás #fogamzás gáltó
2018. szept. 19. 11:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a Mirabella jött be (már több mint 3 éve ezt szedem), abból is a 30-as, nem a (gyengébb) 20-as. Ettől nincs semmi bajom, sőt. Előtte sokszor fájt nagyon migrénesen a fejem, de ha ezt szedem semmi tünetem nincs. Mikor elkezdtem szedni eleinte még fogytam is, tehát nem híztam tőle.

Előtte a Lindinette-t szedtem, de attól nem voltam jól, így meglepő és kellemes volt a váltás.

2018. szept. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Mirabella 20-as kb semmi mellékhatást nem csinált, de 4 év után gyakran lett hüvelyi fertőzésem. Szóval ha eleve hajlamos vagy ezekre, mint én, akkor erre számítani kell, de mondjuk mindegyik fog. gátló mellett.
2018. szept. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én Corenellet szedek. Mikor elkezdtem, az első pár napban volt hányingerem, de elmúlt, azóta semmi. Menzesz előtt szokott fájni a mellem, de ennyi.
2018. szept. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Zoelym ,van ,de nem tul sok jót hallottam róla.Émelygek sokat fáj a hasam. pár éjjel nagyon rosszul lennem,de nem tudom attól-e vagy sem
2018. szept. 19. 12:53
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pont 2 régi típusú jött be. 15 évig szedtem a Harmonettet és 4 évig a Volinát. Többitől vagy köztes vérzésem volt vagy nagyon durván fájtak a melleim.
2018. szept. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem minden egyes monofázisos gyógyszertől köztes vérzésem van, ezért kizárásos alapon csak trifázisost tudok szedni, abból is a Triodenát, de viszont azzal nagyon elégedett vagyok, semmi mellékhatását, vagy bármi kellemetlen tünetet nem érzek.
2018. szept. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Metionin ***** válasza:
100%
Lindynette 20-ast szedek már 8 éve. Nekem semmi bajom tőle, anno rákerestem itt a gyk-n és meglepően sok panaszt olvastam. Nekem csak jót tett, azelőtt iszonyatos görcseim voltak, hánytam, stb. menzeszkor, azóta teljesen jól elvagyok.
2018. szept. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Yadine-t szedek lassan 4 éve. Minden OK.
2018. szept. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Regen Yadinet szedtem en is (a doki elvileg azert irta ezt, mert pattanasos volt a vallam es hogy lehuzza :D), ra 3 honapra valtottam Yasminellere, immar 5. eve szedem. Azota se fajt a mensim, max tobb ver volt, most mint egy verebnek es kb. meg sem erzem, 4 napig tart. Mellekhatast nem tapasztaltam tole, el vagyok vele.


26/N

2018. szept. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdezem,a Zoelyt le kellett tennem,mert nagyon rosszul lettem töle.Meg csak azért kellene valami,hogy nem fetrengjek 3-4 napig.Meg ne legyen vízesés stb
2018. szept. 22. 08:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!