Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Eü. Betét felfogja a pisit ha...

Eü. Betét felfogja a pisit ha nagyon kell és becsorog egy kicsi?

Figyelt kérdés
2018. szept. 19. 17:21
 1/5 Andizsuzsi ***** válasza:
84%
Természetesen. Amennyi vért fel tud fogni, annyi vizeletet is.
2018. szept. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Fel. De ha vizelettartási gondjaid vannak, van kimondottan inkontinencia betét is.
2018. szept. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
83%
Miért kérdezi ezt meg valaki minden héten? Nem erre való...
2018. szept. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert betét fétise van.
2018. szept. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Persze, h felfogja. Mivel folyadék a pisi is, és a betét nem válogat.

Nem tudom, te hogy vagy vele, de ha neke.m nagyon kell pisilni, és egy kicsi becsurran, én utána már nem tudom megállítani.

Nekem inkább olyankor jön jól, ha piázom, mert egy bizonyos szint után az történik, h hirtelen mozdulatnál, hapcizásnál, nevetésnél erzem, h kiszalad pár csepp, pedig nem is kell pisilni. Na nekem ilyenkor szokott jól jönni a betét, mert sokkal egyszerűbb azt lecserélni, mint a bugyit. Amúgy nem gyakran iszom alkoholt, de amikor igen akkor ez a legehyszerűbb megoldás a problémára. Egyébként sokakat érint ez a dolog, ahogy elkezdtem utána járni, de nyilván senki nem veri nagydobra az ilyesmit, én sem mondtam senkinek erről semmit, szép csendben meg tudom oldani ezért aztán kár lenne ezen témázni. Most is csak azért írtam le, h prezentáljam, h bizony megesik az ilyesmi.

31/n

2018. szept. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!