Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok, ti hogyan távolitjátok...

Lányok, ti hogyan távolitjátok el az intim területi szörzetet?

Figyelt kérdés
Mivel nekem is van testszőrzetem, mindig probálom eltüntetni, eddig az epilátoromal probáltam megkínózni magam, ez szép és jó amig a fenekemhez nem érek, mert úgye ott nem láttom így elég nehéz és csak vakon tudom megtenni, plusz szörnyűen fáj. Azzon gondolkoztam ti milyen módszereket használtok, főleg fenék környéken? Mivel itt nálunk nincs olyan ember a közelünkben aki gyantázásal foglalkozik,így ha azt választom el kellene utaznom a nagyvárosba ami elég messze van, meg nem hiszem, hogy a szüleim engednének szóval az ki van zárva. Majd mikor elköltözök gondoltam arra is, hogy otthon gyantázom magam,de addig is kell találni valami módszert.Köszönöm a válaszokat~

2018. szept. 19. 19:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Borotválom kb 2 hetente.
2018. szept. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szintén borotva.
2018. szept. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
szörteleintő krém hetente, nincs tőle semmi bajom.
2018. szept. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem hiába nehéz megoldanod, a gyanta a legjobb. Nyilván csak a magam nevébe tudok nyilatkozni, de nekem pl a borotvától rosszabb lett, állandóan bökött meg szúrt, sokka erősebb lett a szőr, és egyre hamarabb is nőtt vissza. Gyantával 4 hétig simán elvagyok. Amúgy a szőrtelenítő krém sem rossz ötlet, de valahol azt olvastam kifejezetten intim területre valót kell használni. Vagy abszolút nem jársz a nagyvárosba? Havonta egyszer talán, megoldod akkor. Meg lehet csak körbe kell kérdezni, én ks kis településen lakom, mégis találtam gyantázásra kozmetikust, igaz, keresni kellett, de itt sem volt sok esély rá:)
2018. szept. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Gyanta 4 hetente. Lehet nem valami olcsó, de ez az egyetlen, amit úgy nagyjából elvisel a bőröm, és legalább nem én bajlódok vele.
2018. szept. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Gyantaztatok
2018. okt. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!