Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek? (? )

Mit tegyek? (? )

Figyelt kérdés

Tampont hasznalok mar nagyon regota.

Most penteken mult el a menzeszem ,es akkor is vettem ki magambol az utlso tampont.

Azota nagyon viszket es eg a csiklom meg a huvelyem ,ami sajnos a szexualis eletemre is kihat ,annyira faj .

Korabban is volt mar ilyen hogy egett , de fel napnal tovabb sose tartott es most nemtudom mitol lehet ez ,rendesen tisztalkodom semmi betegsegem sincs ....

Baratommal is 9honapja egyutt vagyok ,es nem csaltam meg hogy ez kozre jatszana .

18



2018. szept. 19. 21:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Valami fertőzésed van. Menj el nőgyógyászhoz, és a barátodnak is irass fel kezelést. A kezelés alatt tilos a szex, és minden nemi érintkezés.
2018. szept. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De mifele fertozest kaphattam volna el csak ugy a semmibol ??? Ezt nem ertem.
2018. szept. 19. 21:58
 3/7 anonim ***** válasza:
Bármilyet. Ezeket bárhol össze lehet szedni. Uszoda, nyilvános WC, próbafülke, szolárium, stb. De az is lehet, hogy a pasid szedte össze. Viszont a pasikon a fertőzések többnyire tünetmentesek, aztán szex közben a nő elkaphatja, rajta meg mindenféle tünet előjön. Ezért kell minden esetben a pasit is kikezelni.
2018. szept. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ertem

Mit tanacsolsz ,ideiglenesen milyen kremet hasznaljak ra hogy csokkentsem ezt a borzalmat ?

2018. szept. 20. 05:50
 5/7 anonim ***** válasza:
Próbálhatod a Canestent. Az gombára van. Ha nem érzel változást, akkor valószínűleg neked bakteriális fertőzésed van. A Canesten nem árt, maximum nem fog használni. Viszont tényleg menj nőgyógyászhoz, amilyen hamar csak tudsz. Sztk-s rendelésen még ma fogadnak, csak a sort kell kivárni.
2018. szept. 20. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Igen ,pont erre gondoltam en is

Viszont tegnap ota mar menni es ulni is alig birok ,mert annyira faj mar alul ..:/

Szur,vagy nem is tudom .....

2018. szept. 20. 14:58
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor holnap sürgősen menj orvoshoz. Hétvégén meg fogsz bolondulni... :/
2018. szept. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!