Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 3,5 hét után nincsen tünetem,...

3,5 hét után nincsen tünetem, de a párommal égető szűrő fájdalma van, bővebben lent?

Figyelt kérdés

3,5 hete voltam mással, nincs semmi megbetegedesre utaló tunetem.

Ma biztonság kedveert voltam nogyogyasznal, aki azt mondta semmi nincsen, de ír fel azért gombás fertőzésre.


Viszont a párommal szúr, fáj és ég mikor pisil, vagy kozosuleskor mikor élvez, illetve ha tusol.

Megy orvoshoz.

De ha én “tiszta” vagyok, akkor ez nem nemi baj ugye???


2018. szept. 20. 09:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Valszeg akkor o is felrelepett, csak nem volt olyan szerencses mint te.
2018. szept. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Biztos, hogy nem lépett felre.

Ez 100%.

Én voltam ezelőtt 3,5-4 hettel együtt valakivel. Én húgyúti fertőzésre gondolok.

2018. szept. 20. 10:13
 3/8 anonim ***** válasza:

"Ma biztonság kedveert voltam nogyogyasznal, aki azt mondta semmi nincsen, de ír fel azért gombás fertőzésre."

Váltsd le ezt az idióta orvost. Mi a fenéért ír fel bármit, ha közben azt mondja, nincs semmi bajod?! Másrészt pedig növessz gerincet...


"De ha én “tiszta” vagyok, akkor ez nem nemi baj ugye???"

Nem feltétlenül nemibaj, valószínűbb egy szimpla fertőzés. De mivel szexeltél vele, valószínűleg átadta neked, és nemsoká neked is lesznek tüneteid.

2018. szept. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem barátom. Van gerincem.

Nem fogom azt írni, hogy alkalmi partner, csak mást nem tartunk egymás mellett. Mikor mással voltam (exem), akkor ő meg nem volt.

Azért mondta, mert van minimális folyásom.

2018. szept. 20. 10:37
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha nem csaltad meg meg o se teged, akkor lehet o hozott valamit magaval a multjabol.
2018. szept. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem barátom. Van gerincem.

Nem fogom azt írni, hogy alkalmi partner, csak mást nem tartunk egymás mellett. Mikor mással voltam (exem), akkor ő meg nem volt.

Azért mondta, mert van minimális folyásom.

2018. szept. 20. 10:51
 7/8 A kérdező kommentje:

2x kuldtem el.

Nem hiszem, mert régóta nincs senkije se.

Rettentő kellemetlen.

Én direkt ma voltam nogyogyasznal. Semmi fajdalmam nincsen, sem viszketes, semmi.

Csak kicsit úgy érzem, mintha ez az én hibám lenne, mármint ezt érezteti.

2018. szept. 20. 10:52
 8/8 anonim ***** válasza:
Tudtommal ferfiakon nezezebben jonnek ki ezek a bajok. Az en olvasatomban ez azt jelenti, hogy ha a nonek van baja nem biztos hogy a pasinak van (vagy legalabbis nincsenek panaszai, csak hordozo). Ha a pasinak van baja, akkor a nonek is. Menjen el orvoshoz, majd meggyogyul.
2018. szept. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!