Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelygomba elmúlhat 1-2 nap...

Hüvelygomba elmúlhat 1-2 nap alatt kezelés nélkül?

Figyelt kérdés

1 nappal a menstruációm előtt elkezdett viszketni és be is dagadtak a kisajkaim. Volt már gombám és akkor is ilyen volt.

Mivel menstruáltam, így nem tudtam kezelni, de vettem Canestent, hogy majd a végén felhelyezem. Ma este már tudnám használni, de minden tünet elmúlt 1 nap alatt. Lehetséges, hogy elmúlt magától? Lehet belőle bajom, ha így is elhasználom a kúpot?



2018. szept. 20. 16:39
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
A menstruáció után sokszor úgy tűnik, hogy elmúlt a gomba, mivel "kimossa" a vér. Nekem is (meg sok helyen olvasom, hogy másoknál is) szintén tünetmentes volt utána, egy darabig. De ha nincs kezelve, akkor nagy eséllyel visszajön sajnos. Inkább használd el szerintem most, amikor tudod mint hogy megint közbejöjjön a mensi. Utána mindenképp csinálj hüvelyflóra visszaállító kezelést is. Ha pedig nem javul, irány a doki.
2018. szept. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!