Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Bajra utalhat a szex utáni...

Bajra utalhat a szex utáni alhasi fájdalom?

Figyelt kérdés
Elég szűk vagyok, a páromnak pedig elég vastag. Ma feküdtünk le negyedszer. Eddig minden szex után fájt az alhasam, mintha megjönne a menstruációm. Valami komoly baj van? Vagy csak az elején leírtak miatt fáj?
2018. szept. 21. 17:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincs gyulladásod? mert akkor ilyen. Attól mert vastag, attól még nem kéne így érezned magad..mert a hüvely elég rugalmas:)
2018. szept. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Szerintem normalis, de ha mas panaszod lenne, en tanacsolnam a nogyogyaszt. Ha nagyon faj, akkor pihenj par napig, ha enyhen, akkor en nem foglalkoznek vele csak ha erosodik a fajdalom vagy folyas lesz esetleg. Ha meg kene jonnie, akkor meg lehet hogy jelez a szervezeted. Jobbulast!
2018. szept. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak óvatosan! Ne erősen, ne durván!
2018. szept. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

1. Vagy elkaptal tole valamit ha nem hasznaltatok ovszert vagy puceran ovszer nelkul osszedorzsoltetek esetleg volt oralis szex. Ha igen akkor lenne mas tunet is folyas mennyisegenek, szinenek valtozasa, esetleg viszketes. Vagy csak alhasi fajdalom.

2. Vagy nem csak vastag de hosszu is es eler a mehszajadig es ahogy aktus kozben nekiutodik az nem szerencses az utana valoban fajhat. Ha csak vastag de vadul szexeltek, akkor bizony "megrangathatja" a mehedet, huzodnak a szalagok stb. es igen az is fajdogalhat. Valasszatok olyan pozt, aho a mehszajadnak nem utodhet neki annyira a f@rka. Pl nem javasolt a kutyapoz!

3. Leli eredetu ok: szuknek gondolod magad, nagynak erzed az ovet es nem lazulsz el elegge es aktus kozben ragorcsolsz erre az egeszre es begeszulnek a szerveid is. Es utana fajnak. Ez sajnos normalis. Ez utobbin segithetsz hosszabb elojatekkal, sikositoval, behatolas utan neha vegye ki ujra es ujra, hogy megszokd nem is vagy olyan szuk es kivand nagyon. Esetleg igyal elotte egy kis alkoholt, hogy lelazulj.


Persze hosszu tavon ha tovabbra is fajdalmaid vannak az egyuttlet utan akkor kisebb farku ferfit kell keresned. (Hasonlo problemam nekem is volt:-(, de hat ami nem ment azt nem kell eroltetni, tudom milyen rossz erzes ha minden egyuttlet utan faj az ember hasa akar napokig is :'( )

2018. szept. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2018. szept. 21. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!