Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Betadine alatt fehér folyás?...

Betadine alatt fehér folyás? Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Nehezen kezelhető bakteriális fertőzésem van, tenyésztés után az orvos a betadine-t javasolta, majd hüvelyflóra visszaállítót. A hét napos betadine kúrámból 6 nap le is telt, semmi különöset nem tapasztaltam, a kúp is egyre kevésbé csíp, most már semennyire.


Ma azonban nagyon "nedvesnek" éreztem magam lent, ezért kistükörrel megnéztem, mi a helyzet. Vizes állagú, folyékony, teljesen fehér folyás (?) a hüvely belsejében.

Mi lehet ez, talán gomba? Nincsenek darabkák, nem is viszket, úgyhogy furcsának találom, és aggódok is,mert ma van az utolsó betadineos napom, de nem tudom, hogy így érdemes lesz-e alkalmaznom a hüvelyflóra helyreállítót holnaptól.


2018. szept. 21. 21:05
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem a kúp az. Vagy most van ovulációd. Ne láss mindenbe fertőzést.
2018. szept. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!